Artykuły BHP w Łowiczu

Podstawowe artykuły BHP

Artykuły BHP to produkty, które mają na celu zapobieganie wypadkom i chorobom zawodowym w miejscu pracy. Artykuły BHP obejmują m.in. odzież ochronną, obuwie robocze, rękawice, okulary, hełmy, słuchawki, maski i sprzęt gaśniczy.

  •  Rękawice ochronne to nieodzowny element wyposażenia pracowników budowlanych, którzy narażają swoje dłonie na różne niebezpieczeństwa. Firma STALCO BHP oferuje rękawice o wysokiej jakości, które zapewniają ochronę przed przecięciami, substancjami chemicznymi i innymi czynnikami. Rękawice te są także wygodne i nie ograniczają ruchów.
  • Buty ochronne to kolejny ważny element, który chroni stopy przed urazami spowodowanymi przez ostre lub ciężkie przedmioty. Buty od STALCO BHP mają wzmocnioną podeszwę i noski, które skutecznie amortyzują uderzenia. Ponadto buty te mają właściwości antypoślizgowe, co zapobiega upadkom na śliskich nawierzchniach.
  • Okulary ochronne to niezbędny dodatek do wyposażenia pracowników budowlanych, którzy narażają swoje oczy na drobinki, pył, czy opary. Okulary od STALCO BHP są solidne i zapobiegają parowaniu, co zapewnia dobrą widoczność w każdych warunkach. Okulary te są także lekkie i dopasowane do kształtu twarzy.
  • Odzież ochronna to dodatkowa warstwa zabezpieczenia, która chroni ciało przed skaleczeniami, otarciami, czy poparzeniami. Odzież od STALCO BHP jest wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia i łatwych w utrzymaniu. Odzież ta jest także przewiewna i dostosowana do temperatury otoczenia.

Kaski, rękawice, odzież odblaskowa - zapewnij bezpieczeństwo na budowe...

Artykuły BHP są niezbędne dla pracowników wykonujących prace związane z ryzykiem urazów lub narażeniem na szkodliwe czynniki. Zapewnienie odpowiednich artykułów BHP jest obowiązkiem pracodawcy, który musi zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy.Jednym z sektorów, w którym artykuły BHP są szczególnie ważne, jest budownictwo. Pracownicy budowlani są narażeni na wiele zagrożeń, takich jak upadki z wysokości, uderzenia przez spadające przedmioty, porażenia prądem, poślizgnięcia i potknięcia, hałas, pył i substancje chemiczne. Aby zapewnić ochronę na budowie, pracownicy powinni używać odpowiednich artykułów BHP, takich jak hełmy, kamizelki odblaskowe, pasy bezpieczeństwa, buty z podnoskami stalowymi i ochraniacze słuchu. Ponadto pracodawcy powinni zapewnić odpowiednie szkolenia, instrukcje i nadzór nad pracownikami oraz regularnie sprawdzać stan techniczny maszyn i urządzeń.

Bezpieczeństwo w domu i grodzie

Artykuły BHP to niezbędne wyposażenie dla każdego, kto chce dbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie podczas wykonywania różnych prac w domu, garażu, czy ogrodzie. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się ogrodnictwem, remontami, majsterkowaniem czy sprzątaniem, zawsze warto mieć pod ręką odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice, okulary, maski, kaski czy obuwie robocze.

Artykuły BHP dla amatorów i profesjonalistów

Artykuły BHP to szeroki asortyment produktów, które pomogą Ci w realizacji Twoich projektów i zabezpieczą Cię przed niebezpiecznymi sytuacjami. Niezależnie, czy jesteś profesjonalistą, czy może amatorem majsterkowania zawsze warto zadbać o odpowiedni strój roboczy. Wśród najbardziej profesjonalnych sprzętów w naszym sklepie Mrówka Łowicz znajdziesz m.in. rękawice robocze, okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, kaski budowlane, kamizelki odblaskowe, apteczki pierwszej pomocy i wiele innych. Pamiętaj, że artykuły BHP to nie tylko obowiązek, ale także inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Artykuły BHP Mrówka Łowicz

Zapytaj o ofertę!

Scroll to Top
Mrówka PSB - Łowicz

Dziękujemy za kontakt

Odezwiemy się wkrótce